3-4 klasių mokinių kūrybiškumo ugdymas lietuvių kalbos pamokose

Esu Vilniaus Kolegijos Pradinio ugdymo 4 kurso studentė Gerda Zarans. Šiuo metu rašau baigiamąjį darbą tema: 3-4 klasių mokinių kūrybiškumo ugdymas lietuvių kalbos pamokose. Atsakydami į šiuos klausymus padėsite atlikti tyrimą skirtą bakalauro darbui. Jūsų nuomonė yra labai svarbi. Tyrimas yra anonimiškas.

Klasė kurioje dirbate:

Kaip vertinate kūrybiškumo ugdymą galimybes 3-4 klasėse? (visiškai sutinku, sutinku, dalinai sutinku, nesutinku, nei sutinku nei nesutinku)

Kaip manote, ar galima išmokyti iniciatyvumo ir kūrybiškumo?

Kaip manote kuo naudingas kūrybiškumo ugdymas pradinėse klasėse?

    Kaip dažnai mokiniai turi galimybę lietuvių kalbos pamokose dalyvauti kūrybinėje veikloje?

    Kaip dažnai įtraukiate kūrybiškumą į savo pedagoginę veiklą lietuviu kalbos pamokose?

    Ar jums pakanka gaunamos informacijos apie kūrybiškumo ugdymą?

    Kokiais būdais ugdote mokinių kūrybiškumą lietuvių kalbos pamokose?

      Kaip įgaunate naujų žinių apie kūrybiškumo ugdymo galimybes?

      Sukurk savo anketąAtsakyti į šią anketą