Mažai veiklos
Nes vaikam nebutu ka veikti ir darbo uzmokestis mazas
Nes man cia nepatinka
Labai abejoju
nes savo ateiti sieju su didmiesciu
šito negaliu pasakyti
Nes po gaisro perdaug užteršta beto nėra karjieros galimybių nors seip norėčiau
Per mažas miestas, mažos galimybės tobulėti, kurti nuosavą verslą ir pnš
Nes manau, kad Alytuje nėra galimybių tobulėti įvairiapusiškai, atidarytas verslas nebūtų klęstintis.