Ar norėtumėte gyventi Alytaus mieste jeigu turėtumėte savo šeimą?
- Z
- Nes noriu gyvent užsienyje
- 50/50
- Nei taip nei ne
- Gal,žiūrint kaip ateity atrodys mūsų miestas,jeigu perkištas nekulturingų senų žmonių kurie tik moka peikt jaunimą ir verkt dėl pencijų tada ne.Ir aišku jeigu būtų dėl ko pasilikt.
- Nezinau
- nežinau
- Kadangi yra gražus ir mažai užterštas miestas. Mylimas bei gerbiamas.
- Galbūt
- Nesu tikra