14-29 metų jaunimo situacijos Alytaus mieste tyrimas

Ar norėtumėte gyventi Alytaus mieste jeigu turėtumėte savo šeimą?

  1. Mažai veiklos
  2. Nes vaikam nebutu ka veikti ir darbo uzmokestis mazas
  3. Nes man cia nepatinka
  4. Labai abejoju
  5. nes savo ateiti sieju su didmiesciu
  6. šito negaliu pasakyti
  7. Nes po gaisro perdaug užteršta beto nėra karjieros galimybių nors seip norėčiau
  8. Per mažas miestas, mažos galimybės tobulėti, kurti nuosavą verslą ir pnš
  9. Nes manau, kad Alytuje nėra galimybių tobulėti įvairiapusiškai, atidarytas verslas nebūtų klęstintis.