sulaukus pensijos
Noriu gyventi užsienyje arba didesniame mieste.
Ir taip ir ne, mazai veiklos (ir prisigalvoti jos jau darosi neimanoma), o noreciau nes nedidelis jaukus miestas
Planuoju karjerą su karo akademija o alytuje jos nėra
Nors miestas man patinka, jame trūksta veiklos
Šiaip
Ramus miestas , visko neperdaug
Nes čia numiręs miestas, nėra jokių veiklų
jaigu valdžioj nesėdėtų kvaili, tik apie pinigus galvojantys ministrai it t.t
Mažas jaukus miestas