Padaryti daugiau vietų kur būtų galima gerai praleisti laiką
Savivaldybė kurtų jaunimui patrauklias darbo vietas
Universitetai, prekybos centrai(Ne norfos ir mažumos)
Paskaitos. Vietos kur būti, kol nėra palankios oro sąlygos.
Galėtu būti daugiau pramogu
daugiau pramogų vietų, pvz: ledo arena, modernus kino teatras
Papuošti miestą ne papuošimais, o tvarka
daugiau veiklos
Įkurti daugiau kavinių ar laisvalaikio praleidimo kambarių
Daugiau vietų apsilankyti,pasedėti su draugais.Kokių nors užsiemimų kaip diskotekos,riedučių aikštelė ir pnš.