14-29 metų jaunimo situacijos Alytaus mieste tyrimas

Jūsų pasiūlymai, kaip Alytus galėtų būti patrauklesnis jaunimui

  1. Reikėtų klubo jaunimui
  2. Jeigu būtų daugiau veiklos, kur būtų galima nueiti ir praleisti laiką, neabejoju, kad jaunimui tai būtų daug patrauklesnis miestas :)
  3. Daugiau tokių kavinių, kaip "Spotas", nes šaltuoju metų laiku ar kai lyja nebūna vietų nei kur atsisėsti.Tokios kavos kavinės nebūtinai turėtų būti didelės, Tiesiog daugiau vietų, kur būti galima praleisti laiko su draugais šiltai..
  4. -
  5. Daugiau įvairių renginių, koncertų, susitikimų su garsiais žmonėmis, literatūrinių-muzikinių vakarų
  6. Daugiau vietų, kuriose galėtų lankytis 17-20 metų jaunimas. Kavos namai labai gera vieta, tačiau dažnai nebūna vietos, o norinčių atsisėsti be galo jaukioje kavinukėje yra labai daug.
  7. Susitvarkyti politikus, jų elgiasį. Nespręsti problemų pagal savo interesus, mažinti korupciją, nes pas mus jos daug yra ir galui, prasivalyti savivaldybės personalą, nes labai daug žmonių kurie komandiruotėse būna dažniau negu savo kabinetuose.
  8. Trūksta vietų, kur būtų galima praleisti laisvą laiką
  9. Man asmeniškai jis ir dabar patrauklus
  10. Atidaryti naujų vietų, kur galėtų rinktis jaunimas pabendrauti