„Turkish Kebab“ apklausa
Sveiki, esu Vilniaus Gedimino technikos universiteto studentė. Atlieku tiriamąjį darbą apie greito maisto teikimo įmonės „Turkish Kebab“ aptarnavimo kokybę. Būčiau labai dėkinga, jeigu atsakytumėte į keletą klausimų. Apklausos rezultatai bus naudojami rašant referatą.
Prižadu, kad tikrai daug laiko neužims.
Ačiū!
1. Jūsų lytis:
2. Jūsų amžius:
3. Šiuo metu esate:
4. Ar dažnai renkatės užkandžiauti greito maisto įstaigose?
5. Ar teko jums apsilankyti „Turkish Kebab“ greito maisto įstaigoje, esančioje saulėtekyje?
6. Jei esate pasinaudoję „Turkish Kebab“ teikiamomis paslaugomis, ar rinktumėtės ją dar kartą?
7. Kokie aspektai jus paskatina rinktis būtent „Turkish Kebab“? (Galimi keli pasirinkimo variantai)
8. Jei nesirinktumėte dar kartą šios kebabinės, tai dėl kokių priežasčių? (įvardykite)
- Esant dideliam srautui žmonių pietų metu tenka ilgai laukti užsakymo
- Nepatogi lokacija
- Nesu buvęs
- Netoli barako
- Nėra vietos pavalgyti viduje, vietos parkingui dienos metu ir nereguliarios darbo valandos
- Nepatogus darbo laikas, nes jį reikia stebėti ir šiaip atvažiavus gali rasti ją uždarytą
9. Įvestinkite įmonės teikiamas paslaugas
10. Jei dar nėra tekę apsilankyti minėtoje kebabinėje parašykite, dėl kokių priežasčių ji jūsų nepritraukė?
- Aš nelabai mestų kebabus
- NES NEGYVENU DIDMIESTYJE
- Greito maisto užkandinė nėra išpopuliarinta, mažai apie ją žinoma, dėl to neteko joje lankytis.
- Toli nuo namų
- Neteko apsilankyti, nes kažkaip nesulaukiau rekomendacijos iš draugų rato, jog ten verta paradauti to maisto!
- Retai būnu saulėtekyje
- Per mažai reklamuojama.