Ar viešbutis ,,Royal SPA Residence‘‘ turėtų ką nors keisti. Jei taip, būtent kas turėtų būti keičiama?
-
Išsiregistruojant registratūros darbuotoja paprašė 25 EUR daugiau. Pasirodo restorano darbuotoja į mūsų kambario sąskaitą įmušo kito kambario restorano sąskaitą. Baisu. Daugiau atidumo.
Nieko.
-
-
Vos radome vietą automobiliui savaitgalį.
Po dušo, vonios kambarys permirkęs.
-
Viešbučio internetiniame puslapyje teigiama, jog baseino vanduo be chloro, deja po maudynių tiek kūnas, tiek rankšluostis smirdėjo chloru.