Ar viešbutis ,,Royal SPA Residence‘‘ turėtų ką nors keisti. Jei taip, būtent kas turėtų būti keičiama?
Restorane tvyro nemalonus kvapas.
Niekas.
Nieko.
Taip. Kambarius izoliuoti nuo garso.
Geresnis aptarnavimas
Viešnagės metu lankėmės SPA. SPA registratūroje sąmišis... Sėdi 3 darbuotojos prie vieno kompiuterio, ko nors paklausi jos nežino, todėl turi dar laukti kol paklaus kito darbuotojo. Pačios SPA procedūros super, puikūs specialistai. Viskas kitkas gerai.
nieko
Pirmiausia reiketu kad daebuotojai atidziau dirbtu savo darba, pvz ne vienam sveciui issiregistruojant pastebejome, kad buvo suklysta su saskaitomis is restorano. Tai yra prideda ir prasoma moketi uz tai ka svecias jau yra susimokejes, tada kilsta nepatogumas ir sveciui ir registraturos darbuotojams, kurie turi skambinti i kitus skyrius, kad issiaiskintu del ko kilo nesklandumas.. zodziu, daugiau atidumo ir labiau kreipti i svecius demesi, vis del to tai ieina i tokiu istaigu pareigas....
Kambariuose esantys dušai turėtų būti uždari, taip pat pagalbos iškvietimo mygtukai kambariuose atrodo nereikalingi. Kai kurie masažo kabinetai LABAI nejaukūs, ir atrodo kaip paprastas kambarys.. Galėtų būti vienoda personalo dirbančio tam tikruose skyriuose apranga. Visos viešnagės metu lankantis restorane, jame tvyrojo LABAI nemalonus kvapas, ko neturėtų būti.