"Regitros" kokybės tyrimas Utenoje

8. Kokių skundų ar patarimų turite geresniam „Regitros“ paslaugų teikimui? (Įrašyti)

  1. neturiu
  2. Tegul įstatymus skaito :) dirba ir pajudina šiknas :D
  3. Daugiau šypsenos darbuotojų veiduose.
  4. Daugiau skaidrumo
  5. Mažiau papirkinėjimų ir sąžiningų egzamino laikymų, o ne taip, kad vieną praleidi dviejų ne, kad daugiau uždirbti
  6. Kad pries laikantis egzaminus pranestu kad turi but prisiregistraves savam mieste ir kita svarbia informacija.
  7. Ismokti naujus priimtus istatymus ir atkreipti demesi labiau i pacius darbuotojus, kad paslaugu teikimas taptu kokybiskesnis
  8. Neraik
  9. Dėl vairavimo egzamino nusivyliau
  10. Egzaminatoriai nesąžiningai vertina. Iš pirmo karto praktiškai neįmanoma išlaikyti. Prirašo klaidų kurių net nepadarei.