neturiu
Tegul įstatymus skaito :) dirba ir pajudina šiknas :D
Daugiau šypsenos darbuotojų veiduose.
Daugiau skaidrumo
Mažiau papirkinėjimų ir sąžiningų egzamino laikymų, o ne taip, kad vieną praleidi dviejų ne, kad daugiau uždirbti
Kad pries laikantis egzaminus pranestu kad turi but prisiregistraves savam mieste ir kita svarbia informacija.
Ismokti naujus priimtus istatymus ir atkreipti demesi labiau i pacius darbuotojus, kad paslaugu teikimas taptu kokybiskesnis
Neraik
Dėl vairavimo egzamino nusivyliau
Egzaminatoriai nesąžiningai vertina. Iš pirmo karto praktiškai neįmanoma išlaikyti. Prirašo klaidų kurių net nepadarei.