„Projektinio metodo taikymo galimybės ugdant priešmokyklinio amžiaus vaikų sveikatos kompetenciją“. - kopija
Gerb. respondentai. Esu Kauno kolegijos IV kurso studentė, Kamilė Dubytė. Studijuoju ikimokyklinės/priešmokyklinės pedagogikos programą, šiuo metu rengiu baigiamąjį bakalauro darbą, kurio tema: „Projektinio metodo taikymo galimybės ugdant priešmokyklinio amžiaus vaikų sveikatos kompetenciją“. Prašau skirti savo laiko ir pasidalinti žiniomis atsakant į pateiktus klausimus. Anketa skirta pedagogams dirbantiems su priešmokyklinio amžiaus vaikais. Anketa yra anoniminė. Užtruksite kelias minutes ir prisidėsite prie tyrimo. Atlikto tyrimo rezultatai bus pateikti baigiamajame darbe. Dėkoju už jūsų laiką.
Rezultatai viešai nepublikuojami.
1.Jūsų amžius?
2.Jūsų pedagoginio darbo patirtis (metais)
3.Su kokio amžiaus ugdytiniais dirbate šiuo metu?
Kitas variantas
- Pirmokai
- Dirbu per dvi grupes, vienoje priešmokyklinio amžiaus vaikai, kitoje ikimokyklinio amžiaus vaikai
- Ikimokyklinis - priešmokyklinis
4.Ar sutinkate, kad ikimokyklinio ugdymo įstaigose svarbu ugdyti vaikų sveikatos kompetenciją?
5.Kokius metodus taikote ugdydami vaikų sveikatos kompetenciją? (Pažymėkite jums tinkančius variantus)
Kitas variantas
- Visas išvardintas
- Savireguliacijos ir savikontrolės, mokėjimo mokytis gebėjimų, savivokos ir savigarbos įgūdžių ugdymas.