Kodėl naudojate/nenaudojate?
- Melisas, mėtas,čiobrelius,levandas
- Pasibaigė raganų bei burtininkų laikai🧙♀️
- Nes manau jog yra natūralus vaistas
- Neveikia
- nes sveikiau
- Nesu tikrai, kad jie padeda.
- Natūralus imuniteto stiprinimas
- Nėra cheminių medžiagų.
- Naudoju, nes jos padeda.
- padeda