Usernida.vildziunaite
Privati
Pranešti

„Nėštumo kalendorius“ (NK) ir "Kūdikio dienoraštis" (KD). Jūsų rekomendacija ir atsiliepimas ⬇️⬇️⬇️ ŽEMIAU ➂ KLAUSIMAI

Sveikos, mielos nėščiosios, jau mamos,  „Nėštumo kalendorius“ (NK) ir "Kūdikio dienoraščio" (KD) skaitytojos,

pakvietėme Jus trumpai anketai – TIK 3 KLAUSIMAI, kuriuos pateikę jūs prisidėsite prie leidinio kūrimo ir jo patobulinimo!

 

Rengdami šiuos specifinius atmintinių leidinius NK ir KD, stengiamės rasti optimalią informacijos pateikimo formą: trumpai, atsakingai ir draugiškai pateikti informaciją bei paskatinti domėtis plačiau tomis temomis, kurios šiuo metu aktualiausios būtent jums! Juk esame socialinė edukacinė iniciatyva, veikianti su misija suteikti būsimiems tėvams reikalingos informacijos bei juos palaikyti! Tuo pačiu dar kart dėkojame už Jūsų skirtą paramą, juk šis projektas išsilaiko savarankiškai, nėra remiamas valstybės, savivaldybių ar fondų. Apie tai, ką reiškia išleisti nemokamą leidinį galite skaityti čia https://bit.ly/2VgEo6r.

 

 

Prisidėsite prie leidinių NK ir KD kūrimo ir tobulinimo, jei išsakysite savo nuomonę. Ačiū!

1. VIEŠA REKOMENDACIJA 

Viešas rekomendacijas kviečiame rašyti  FB paskyroje: žvaigždutės ir bent pora žodžių. Neseniai įdiegėme šią funkciją ir lauktume atsiliepimų, kurie padrąsins ir kitas mamas užsisakyti savo "Nėštumo kalendorių" ar "Kūdikio dienoraštį". Labai ačiū! 

2. NE VIEŠA ARBA ANONIMINĖ

Suprantame, kad viešas atsiliepimas gali būti nepriimtinas. Todėl sukūrėme šią 3 klausimų anketą. Čia galite palikti Jūsų atsiliepimą, kuris gali būti ir anoniminis. Žinoma, visada galite rašyti mums kitais kanalais, bendraukime ir diskutuokime. Šią anketą sukūrėme tam, kad atsiliepimai ir pastabos būtų vienoje vietoje, kad tobulėtume, įvertinę realias pastabas bei poreikį! 

 

⬇️⬇️⬇️ ŽEMIAU 3  KLAUSIMAI

 

Ačiū už skirtą laiką!

(◔‿◔) ♥

Nida, projekto vadovė

[email protected] mediapressa.lt

www.nestumokalendorius.lt

 

 

Anketos meniu

Rezultatų analizė

X - atsakymo trukmė sekundėmis, Y - atsakymų kiekis. Norėdami padidinti - žymėkite su pele. Sumažinti - spragtelėkite du kartus.

Atsakymų trukmė sekundėmis

Anketos statistika

Paspauskite ant valstybės detalesniems rezultatams
ŠiandienViso
Peržiūrėjimų0874
Atsakymų049

Žinutė anketos autoriui

Kita anketa »