Jaunimo, kurio amžius 14-17 metų, intgercijos į darbo rinką galimybių studija

10. Kodėl nepasinaudojote šia galimybe?

  1. Nežinojau, kur ieškoti darbo
  2. Kaimo vietovėje nėra didelio darbo pasirinkimo, reikia važiuoti į aplinkinius miestelius, vienai tai nėra saugu, o su kuo nėra, be to, kai kurie darbdaviai vis vien nenori priimti nepilnamečių.
  3. dar neturėjau šios galimybės
  4. Priima tik pažįstamų vaikus ar giminaičius
  5. Nesuprantu ir nemoku įsidarbinti
  6. Turiu mažai laisvo laiko
  7. Turiu mažai laisvo laiko
  8. nezinojau kur galima įsidarbint
  9. dirbu zinau