Jaunimo, kurio amžius 14-17 metų, intgercijos į darbo rinką galimybių studija

10. Kodėl nepasinaudojote šia galimybe?

  1. Neprisiverčiu
  2. Nes neturėjau 16
  3. pasinaudojame
  4. Savanoriauju vasara ir pats keliauju po stovyklas.
  5. sudėtinga labai
  6. Arti mano gyvenamosios vietos nėra darbo galimybių
  7. norėjau pradėt dirbti nuo 16 taip kad šia vasara bandysiu ieškoti darbo
  8. galimybiu yra, bet darbdaviai nelabai nori nepilnamečių, dėl atsakomybės ir sutrumpinto darbo laiko
  9. Tiesiog apie tai dar nemąsčiau
  10. Tik šiais metais suejo 14 metų,anais metais dar nebūčiau galėjus dirbti.