Ar sutinkate, kad ,,Geocaching’as” kaip žaidimo programa žmones skatina ieškoti lobių ne tik artimoje aplinkoje, bet ir keliauti kartais net skirtingose šalyse?
- Būnant užsienyje tampa tikslu rasti populiarų geo, ar suvenyrą už tą vietovę gauti
- Lobiai tik motyvacija keliauti kažkur toliau, bet viskas priklauso nuo žmogaus
- Taip. Kai buvau išvykus į užsienį, taip pat tikrinau, ar tose vietose yra lobių.
- Tikrai taip. Keliaudamas užsienyje niekada nepraleidžiu progos palobiauti.
- Taip, visada atvykęs į kitą šalį būtinai pasidomiu ir bent 1 lobį privalau rasti.
- Taip
- sutinku
- Žinome,netgi keliavimo vietovę renkamės pagal lobių kiekį
- Tikrai taip, retkarčiais iškeliaujame dėl lobių aplankyti kitas valstybes, o labai dažnai kitus Lietuvos rajonus.
- taip nuolat tai naudoju