,,GEOCACHING’O” KAIP AKTYVAUS KELIAVIMO BŪDO KURIAMA VERTĖ SKIRTINGŲ AMŽIAUS GRUPIŲ TURISTAMS

Ar sutinkate, kad ,,Geocaching’as” kaip žaidimo programa žmones skatina ieškoti lobių ne tik artimoje aplinkoje, bet ir keliauti kartais net skirtingose šalyse?

  1. Taip. Kartais pagrindinis keliavimo tikslas yra lobiai. Kur yra geri kokybiški ar teminiai lobiai, ta kryptis yra pasirenkama keliauti. Be to - georenginiai: Giga, Mega, Geoturai ir t.t.
  2. Sutinku. Azartas, tam tikros vietovės pažinimas, kartais net įdomios užduotys patraukia ir skatina vykti ten, kur šiaip tikrai nevažiuotume.
  3. Taip, šis žaidimas yra pagrindinė mano vaikščiojimo po kitų šalių miestus orientyra. Lobiai dažniausiai paslėpti šalia gražiausių vietų.
  4. Lobiai patys įvairiausi kviečia juos surasti ir visai nesvarbu kurioje šalyje jie yra. Nes lobis tai paslaptis, azartas, nuotykis
  5. Taip, be abejo. Lobiai dažnai būna gražiose lankytinose vietose. Tai labai palengvina maršruto planavimą.
  6. Žinoma, tai padeda pamatyti nežinomas turistams vietoves ir sužinoti jų istoriją
  7. Sutinku, nes pažystu žmonių, kurie važiuoja į jau lankytas šalis ir miestus vien dėl lobių. Ypač dėl Mega ar Giga renginių.
  8. taip.
  9. Taip, pagal lobius pasirenku ir lankomus objektus kitose šalyse
  10. Taip, tokiu būdu aplankoma daug įdomių neturistinių vietų.