"Forum Cinemas"

Sveiki,

Esame Vilniaus Kolegijos Verslo Vadybos fakulteto studentės ir atliekame tyrimą apie “Forum Cinemas”, kurio tikslas yra išsiaiškinti žmonių nuomonę ir jų poreikius, tam, kad žinotume, kaip galima pagerinti šios įmonės veiklą. Labai prašome nuoširdžiai atsakyti į klausimus. Anketa yra anoniminė ir duomenys bus naudojami tik statistinėms išvadoms.

Iš anksto dėkojame už jūsų laiką ir atsakymus.

Ar esate mūsų įmonės klientas?

Jūsų lytis?

Jūsų amžius?

  1. 21
  2. 30
  3. 19
  4. 18
  5. 19
  6. 20
  7. 20
  8. 18
  9. 18
  10. 17
…Daugiau…

Jūsų socialinė padėtis?

Šeimyninė padėtis:

Kiek turite vaikų?

Kaip dažnai lankotės kino teatruose?

Kokiomis nuolaidomis naudojatės "Forum Cinemas" kino teatre?

Kokio žanro filmus dažniausiai žiūrite "Forum Cinemas" kino teatre?

Kitas variantas

  1. dokumentika
  2. Trileris
  3. Romantiniai

Ar teikiamos nuolaidos skatina jus pasirinkti "Forum Cinemas" kino teatrą?

Įvertinkite "Forum Cinemas" reklamą (1- labai prasta,5 - labai gera)

Kas turi įtakos jūsų pasirinkimui renkantis "Forum Cinemas" kino teatrą? ( -5 - Neturi jokios įtakos, 5 - turi didžiulę įtaką)

Kaip manote, ar skatina tobulėti apsilankymas kino teatruose?

Kas Jus dar paskatintų rinktis "Forum Cinemas" kino teatrą?

  1. nebankrotuokit del coronos
  2. Nuolaidos
  3. -
  4. Daugiau nauju filmu
  5. Gera kokybė.
  6. Tinkamesnė lokacija
  7. Trečiadienio akcijos kai visi kino bilietai nuo 3e.
  8. Nemokami filmai
  9. Žemesnės bilietų kainos
  10. didesnis filmų repertuaras
…Daugiau…

Kokios problemos pasitaiko kino teatre "Forum Cinemas"?

Kokius užkandžius dažniausiai renkatės žiūrint filmą?

Kitas užkandis

  1. Cipsiukus
  2. Lašiniai

Jūsų pasiūlymai kokybės ir paslaugų gerinimui:

  1. Daugiau nuolaidu
  2. -
  3. Padaryti didenę nuolaidą studentams ir moksleiviams
  4. Viskas gerai
  5. Mažesnės eilės - kad dirbtų ne 1-2 kasos, o daugiau
  6. Pasitaiko nemalonus kvapas, sugadinti 3d akiniai bei higienos trūkumas
  7. Išplauti tualetus
  8. Pasiūlyčiau ,turėti aptarnavima kuomet kino teatre butu galima užsisakyti ar gėrimų ar kokteilių ,ir juos atneštu ! Manau didelis pliusas butu !
  9. Nėra
Sukurk savo anketąAtsakyti į šią anketą