" Coffee Inn" vartotoju elgsenos tyrimas

Ar žinote ir ar naudojatės naujai įsikūrusiu "drive in'' ?

  1. zinau, bet nesinaudoju
  2. nežinau, ne
  3. Zinau, nesinaudoju
  4. Žinau, dar neteko :)
  5. as gi ji maciau prie parduotuves kur anksciau buvo norfa xxl! na zinot kai 10 autobusu vaziuoji man rods naujakiemio ar kokia stotele..
  6. Žinau, bet nenaudojau
  7. Žinau, nesinaudoju
  8. Zinau, bet dar neteko
  9. Žinau, bet nesinaudoju.
  10. dar neteko