Ar žinote ir ar naudojatės naujai įsikūrusiu "drive in'' ?
- zinau, bet nesinaudoju
- nežinau, ne
- Zinau, nesinaudoju
- Žinau, dar neteko :)
- as gi ji maciau prie parduotuves kur anksciau buvo norfa xxl! na zinot kai 10 autobusu vaziuoji man rods naujakiemio ar kokia stotele..
- Žinau, bet nenaudojau
- Žinau, nesinaudoju
- Zinau, bet dar neteko
- Žinau, bet nesinaudoju.
- dar neteko