" Coffee Inn" vartotoju elgsenos tyrimas

Savo mėgstamą kavą geriate viduje kavinės ar išsinešate? Trumpai atsakykite.

  1. 80-90% išsinešimui.
  2. Issinesu
  3. Jei šalta geriu viduje, paprastai mėgstu išsinešti
  4. as kavos negeriu.. geriu arbata.. ir zodziu neturiu pinigu kad po kavines vaiksciot... net kolegijos valgykloj nuplesia uz arbata 50centu.. baisu.. net nezinau kodel pildau..
  5. Išsinešu
  6. kaip kada
  7. Priklauso nuo situacijos
  8. Ir viduje ir išsinešu.
  9. išsinešu
  10. viduje