Savo mėgstamą kavą geriate viduje kavinės ar išsinešate? Trumpai atsakykite.
- 80-90% išsinešimui.
- Issinesu
- Jei šalta geriu viduje, paprastai mėgstu išsinešti
- as kavos negeriu.. geriu arbata.. ir zodziu neturiu pinigu kad po kavines vaiksciot... net kolegijos valgykloj nuplesia uz arbata 50centu.. baisu.. net nezinau kodel pildau..
- Išsinešu
- kaip kada
- Priklauso nuo situacijos
- Ir viduje ir išsinešu.
- išsinešu
- viduje