lai visus remia valatybė o ne ir taip nuvargę žmonės
Toliau pletoti vykdoma veikla ir teikti informacija apie tai
Neturiu
jokių
Neturiu
daugaiu gal informacijos apie ja, kad daugiau girdeti apie ja
Manau Caritas galėtų daugiau kviesti žmones dalintis pvz kad ir naudotais drabužiais, kviesti ateiti padėti dalinti maistą ar tiesiog jį nupirkti kaip maisto bankas. Kadangi dabar žinoma tik tai simboliškas žvakelės nupirkimas norint paremti, manau to nepakanka.