„Carito“ komunikacija

12. Kokių pasiūlymų/pastabų turėtumėte organizacijai „Caritas“?

  1. Jokių
  2. -
  3. lai visus remia valatybė o ne ir taip nuvargę žmonės
  4. Toliau pletoti vykdoma veikla ir teikti informacija apie tai
  5. Neturiu
  6. jokių
  7. Neturiu
  8. daugaiu gal informacijos apie ja, kad daugiau girdeti apie ja
  9. Manau Caritas galėtų daugiau kviesti žmones dalintis pvz kad ir naudotais drabužiais, kviesti ateiti padėti dalinti maistą ar tiesiog jį nupirkti kaip maisto bankas. Kadangi dabar žinoma tik tai simboliškas žvakelės nupirkimas norint paremti, manau to nepakanka.
  10. -