„Carito“ komunikacija

12. Kokių pasiūlymų/pastabų turėtumėte organizacijai „Caritas“?

  1. Neturiu jokiu saunuoliai kad padeda vaikams kurie gali ateiti i carita pavalgyti po mokyklos
  2. Neturiu
  3. -
  4. Labiau populiarinti savo veikla žmonėms, ir pateikti informacija, kas gali tapti savanoriu, ir kokie įsipareigojimai būtų savanoriui
  5. Neturiu
  6. Labiau reklamuoti akcijas ir veikla, bendradarbiauti su pvz prekybos centrais ar universitetais, stai maisto bankad visur figuruoja o apie carito veikla nieko negirdet
  7. Manau, kad ši organizacija turėtų nuolat save reklamuoti ne tik prieš gražiausias metų šventes, kadangi toks poelgis skatintų aktyviai veikti visuomenės narius
  8. Neturiu
  9. Neturiu
  10. Neturiu