,,Caffeine“ darbuotojų mokymai.

Dėl kokių priežasčių Jūs mokymus lankote retai, arba iš viso jų nelankote?

  1. Labai daug laiko užima praktika bei mokslai, o dar darbo laikas kartais labai sutampa su tokiais mokymais.
  2. Lankau kai yra tam galimybės.
  3. Netinka laikas, pranešimai apie mokymus atisranda greitai ir netikėtai.
  4. Lankau
  5. Sunku rasti laiko
  6. Nes juose nesužinau nieko naujo, jie nėra apmokami.
  7. Mano prioritetas yra studijos, o ne darbas, todėl negaliu darbui skirti papildomo laiko
  8. Mokymai Kaune organizuojami iti retai, tik privalomieji
  9. Nebuvo dar tokio. Didžiausia priežastis būtų jei susirgčiau, arba dirbčiau tuo laiku bet ir tai persirašyčiau
  10. Studijuoju, todėl laiko po darbo ir paskaitų ir taip nėra daug. Dar tas likusias valandėles atiduoti mokymams nesinori, esu žmogus ir man laisvo laiko reikia.