,,Caffeine“ darbuotojų mokymai.

Kodėl atrodo naudingi/nenaudingi?

  1. Mokymai reikalingi baristu tobulejimui ir kokybes uztikrinimui, taciau manau, kad dauguma ju galetu galetu buti online. Pastebiu, kad per mokymus daznai perskaitomos skaidres, jos aptariamos ir baristos paleidziamos namo. Ne visiem verta del to vaziuoti ilga kelia, skaidres galime pasiskaityti ir namuose
  2. naudingi, jeigu sužinau kažko naujo nenaudingi, kai pateikta informacija neatitinka mokymų tikslui, arba jos per mažai
  3. Suteikia galimybės išmokti klientų aptarnavimo subtilybiu, ugdyti savo gebėjimus latte art srityje
  4. Gerina darbo kokybę.
  5. Kad galėtum tobulėti ir gerinti darbo kokybę.
  6. Išmoksti kažko naujo ar tai būtų nauja receptūra, ar įsigilinimas į ingridiento savybes. Su papildomu žinių bagažu gali ir pats tobulėti ir neieškoti žodžio kišenėje prie kavinės svečių
  7. Padeda mokintis (kalbu kaip nauja barista) latte art mokymai ir tt. Bet manau kad baristoms kurios dirba ilgai, jie nereikalingi
  8. Ir taip ir ne. Nes po mokymų kartais suglumina kaip ka daryti. Pardavimu mokymai išdalies padejo.
  9. Iš kiekvienų mokymų pasisemi naujų žinių, kurias pritaikai darbe. Niekada kompetencijų kėlimo nebus per daug.
  10. Nes padeda tobulėti, praplėčia suvokimą apie baristos darbą, kad tai yra ne tik paprastas, aukštojo nereikalaujantis darbas, bet ir kur kas daugiau, kuriame galima išmokti vis kažko naujo ir tai įneša naujovių į kasdienį darbą