,,Caffeine“ darbuotojų mokymai.

Kodėl atrodo naudingi/nenaudingi?

  1. Iš kiekvienų mokymų galima pasiimti kažką naujo, tačiau didelė dalis informacijos nebūna nauja, kas yra savaime suprantama, nes visų baristų žinių lygis skiriasi.
  2. Gerina darbo kokybę, skatina bendravimą, ryšių kūrimą
  3. Todel, nes vis suzinai kazka naujo
  4. Kartojama vienoda informacija, iš esmės visada klausai to paties.
  5. Greitesnis, kokybiškesnis, lengvesnis darbas, tvirtesnė komunikacija dirbant su kolegomis.
  6. Gaunu papildomos informacijos, ko dar nežinojau ir taip papildau savo žinių bagažą
  7. Privercia susiimti
  8. Išmokstama naujų dalykų, pagerinami įgudžiai
  9. Pagerina mano darbo kokybę
  10. Gauname daugiau informacijos, pasitikriname žinias bei turime galimybes tobulėti.