Anketa neaktyvi

„Bibliotekos vartotojų pasitenkinimas teikiamomis paslaugomis“

Maloniai kviečiame Viešosios bibliotekos vartotojus ir lankytojus atkreipti dėmesį į mūsų apklausą „Bibliotekos vartotojų pasitenkinimas teikiamomis paslaugomis“ ir atsakyti į klausimus.

Apklausos tikslas - nustatyti esamą Bibliotekos vartotojų pasitenkinimą teikiamomis paslaugomis.  Tyrimo vieta – Biblioteka ir jos filialai. Klausimynas tyrimui sukurtas 2023 m. vasario mėn. Tyrimas vyks iki kovo 15 dienos. Anketa paskelbta visuomenei Radviliškio rajono savivaldybės viešosios bibliotekos svetainėje www.radviliskiobiblioteka.lt ir Facebook socialiniame tinkle.

Respondentams pateikta anketa – anoniminė, apibendrinti atsakymai naudojami veiklos analizei. Šio tyrimo rezultatai padeda geriau suprasti Bibliotekos vartotojų poreikius bei, į juos atsižvelgus, tobulinti savo veiklą.

1. Kaip dažnai naudojatės Bibliotekos paslaugomis?
2. Ar buvote patenkintas (-a) Bibliotekos paslaugomis?
3. Ar esate patenkintas Bibliotekos darbo laiku?
4. Ar esate patenkintas(-a) nuorodomis, padedančiomis susiorientuoti Bibliotekoje (nukreipiančios rodyklės, užrašai ir pan.)?
5. Ar esate patenkintas bibliotekos pasiekiamumu (viešasis transportas, privažiavimas, parkavimas ir t.t.)?
6. Ar esate patenkinti Bibliotekos knygomis?
7. Ar esate patenkintas bibliotekos organizuojamais mokymais (kaip naudotis kompiuteriu ar susirasti reikiamą informaciją ir pan.)?
8. Ar esate patenkintas (-a) bibliotekininkų konsultacijomis ir pagalba ieškant bei naudojantis informacija?
9. Ar esate patenkintas(-a) Bibliotekos elektroninėmis paslaugomis/ internetu (el. katalogais, duomenų bazėmis ir pan.)?
10. Ar rekomenduotumėte kitiems apsilankyti Bibliotekoje?
11. Ar rekomenduotumėt kitiems edukacinį užsiėmimą Bibliotekoje (paskaitos, užsiėmimai moksleiviams ir pan.)?
12. Ar ketinate lankytis Bibliotekoje ateityje?
13. Jūsų socialinė padėtis:
14. Jūs esate: