Autorius: julijakurilaite1

Kauno miesto vizualinis identitetas

Results30
Sveiki,norime jūsų paprašyti sudalyvauti trumpoje apklausoje, kurios tikslas – dizaino pagalba pagerinti miesto įvaizdį. Apklausa yra anoniminė. Orientuota į Kauno miesto gyventojus. Visa informacija bus naudojama dizaino projektui įvykdyti. Nuoširdžiai dėkojame už Jūsų atsakymus.

Šalies ikimokyklinio ugdymo įstaigų apklausa apie dalyvavimą „Sodinčiaus“ konkurse

Mieli Lietuvos ikimokyklinių ugdymo įstaigų darbuotojai,Šį pavasarį antrą kartą visos šalies ikimokyklinio ugdymo įstaigos turėjo galimybę dalyvauti  prekybos tinklo IKI socialinės atsakomybės projekte „Sodinčius“ ir laimėti 20 modernių šiltnamių.Norime jūsų paprašyti sudalyvauti trumpoje apklausoje, kurios tikslas – išsiaiškinti auklėtojų ir vaikų lūkesčius, siekiant ateityje toliau sėkmingai tęsti šį projektą.Siekdami gilinti vaikų žinias apie vaisius ir daržoves, norime sužinoti, kaip galėtume prisidėti prie didesnės vaikų draugystės su daržovėmis, kad jie augtų sveikesni, stipresni ir žvalesni.Labai prašome Jūsų skirti keletą minučių laiko ir užpildyti šią anketą. Apklausa yra anoniminė.Nuoširdžiai dėkojame už Jūsų atsakymus.

Šalies ikimokyklinio amžiaus vaikų apklausa apie daržovių valgymo įpročius

Mieli Lietuvos ikimokyklinių ugdymo įstaigų auklėtojai,Kviečiame jums sudalyvauti apklausoje, kurios tikslas – išsiaiškinti, ką apie daržoves žino Jūsų auklėtiniai. Apklausa yra anoniminė.Gauti rezultatai bus naudojami tęsiant prekybos tinklo IKI socialinės atsakomybės projektą „Sodinčius“, kurio metu šių metų pavasarį net 20 šalies darželių laimėjo šiltnamius. Siekdami gilinti vaikų žinias apie vaisius ir daržoves, norime išsiaiškinti, ką jūsų auklėtiniai jau žino ir kaip galėtume prisidėti prie dar didesnės vaikų draugystės, kad jie augtų sveikesni, stipresni ir žvalesni.Labai prašome Jūsų skirti keletą minučių laiko ir paklausti 3 – 5 vaikų iš grupės žemiau esančių klausimų bei pagal jų atsakymus užpildyti šią trumpą anketą.Nuoširdžiai dėkojame už Jūsų atsakymus.