Autorius: evelinat2009

Darbo paieška: kur ieškote darbo?

Jeigu Jūsų galvoje šiuo metu viena mintis: „IEŠKAU DARBO!“ - kviečiame tęsti darbo piešką NEMOKAMAI su darbo skelbimų portalu isidarbink.lt. Jūs galite rinktis važiuoti dirbti į Norvegiją, Angliją ar Airiją, bet galite surasti darbą ir Lietuvoje!

Maisto papildų vartojimas

lieknejimui.lt elektroninė parduotuvė, turinti didelį sporto prekių asortimentą, savo klientams siūlo sportą derinti naudojant maisto papildus, tokiu būdu saugoti sveikatą nealinant organizmo.

Lieknėjimas namuose: Ar sportuojate namuose?

Ineterneto parduoutuvė www.lieknejimui.lt, gerindama savo prekių asortimentą, prašo atsakyti į keletą klausimų apie lieknėjimą namuose.   www.Lieknėjimui.lt dieta žino, kaip numesti svorio!   Kaip numesti svorio, ar dieta geriausias sprendimas svorio metimui, maisto papildai, įvairios sporto prekės: elipsiniai treniruokliai, dviračiai treniruokliai, teniso raketės, masažiniai lankai, mankštos kamuoliai, pilates lazdos, liekninantys drabužiai ir liekninantys apatiniai, kompresinės pėdkelnės ir kojinės, teniso raketes, raketes skvošui, žingsniamačius, širdies ritmo matuoklius, neopreniniai diržai, Mantis teniso raketės - Mantis Sport firmos teniso raketės pažengusiems, Manti teniso raketės suaugusiems ir Manti teniso raketės vaikams, figūrą koreguojantys marškinėliai atvira krūtine, anticeliulitiniai marškinėliai, formuojanti glaustinukė – bodis, paprastos kelnaitės ir kelnaitės string paaukštintu liemeniu bei figūrą koreguojančios temprės.Taip pat lieknėjimui.lt galite įsigyti liekninančių kojinių, liekninančių pėdkelnių, gerinančių kraujo apytaką pėdkelnių, kompresinių kojinių, pėdkelnių nuo venų išsiplėtimo, kojinių nuo venų išsiplėtimo, prilipinamų pėdkelnių.

Prekių augintiniams poreikių analizė

44
www.1000marketingideas.com organizuoja apklausą augintinių šeimininkams, norint detaliau išsiaiškinti poreikius gyvūnų maisto, higienos ir priežiūros, sveikatos srityse.  Atsakinėdami į anketos klausimus, prašome, remkitės vieno augintinio informacija, net jei turite ir keletą. Dėkojame! Linkėjimai Jūsų pūkuotiems, apsiseilėjusiems ir visada mieliems draugams!! :-)