Autorius: Robiq

Renginiai Švyturio arenoje

Results100
Gerb. Respondente,      Esu Klaipėdos Universiteto, Rekreacijos ir turizmo, IV kurso studentas Robertas Dapšys. Rašau baigiamąjį bakalauro darbą bei atlieku tyrimą tema Renginių pasiūlos galimybės Klaipėdos Švyturio arenoje.Anketa  anoniminė, darbe bus naudojami tik apibendrinti tyrimo duomenys. Perskaičius klausimą, prašau pažymėti Jums tinkamą atsakymą.Jei kiltų klausimų, prašau rašyti ar skambinti.Mano kontaktiniai duomenys: el. paštas: [email protected], tel. Nr. 864600844.

Geo koordinačių žaidimo panaudojimo galimybės Klaipėdos regiono turizme.

Results5
Laba diena. Esu Klaipėdos Universiteto, Rekreacijos ir turizmo, II kurso studentas Robertas Dapšys. Atlieku tyrimą tema: Geo koordinačių žaidimo panaudojimo galimybės Klaipėdos regiono turizme. Prašau Jūsų skirti kelias minutes savo brangaus laiko ir užpildyti šią nedidelę anketą. Šiais tyrimo rezultatais jei bus išreikštas toks noras, pasidalinsiu.

Jūriniai miestai

Results124
Sveiki. Esame Klaipėdos Universiteto, Sveikatos mokslų fakulteto, Rekreacijos ir turizmo II kurso studentai.  Atliekame tyrimą  ir norėdami išsiaiškinti priežastis, dėl ko turistai renkasi vieną ar kitą jūrinį miestą. Mes tikimės Jūsų nuoširdžių atsakymų į anketos klausimus, kurie padėtų kuo tiksliau atlikti šį tyrimą. PRAŠOME, atsakinėdami į klausimus remtis paskutiniąja savo kelione į vieną ar kitą jūrinį miestą 2013 metų vasarą.