Autorius: Plag,lt

Ką manote apie plag.lt

Results182
Šioje apklausoje norima ištirti, ką vartotojai mano apie plag.ltSiekiama išsiaiškinti, ar sistema vartotojų akyse yra pagelbėjanti priemonė, ar represinis instrumentas.Bandoma išsiaiškinti, kiek plag.lt yra patikima sistema tarp studentų ir dėstytojų.

Ar esate patenkintas psichologine aplinka Jūsų mokymo įstaigoje?

Sveiki,internete sklandant įvairioms nuomonėms dėl aukštojo mokslo studijų kokybės, bei psichologinės aplinkos mokymo įstaigose, kviečiame savo nuomonę išsakyti ir Jus. Atsakykite į kelis anketos klausimus apie psichologinę aplinką Jūsų mokymo įstaigoje (užtruksite ne ilgiau 2 minutes). Labai tikimės, kad rezultatai padės geriau suprasti, kas vyksta aukštojo mokslo įstaigose ir paskatins teigiamus pokyčius jose. 

Klaidų taisymo paslauga vartotojams

Results76
Plag.lt svetainėje atsakėte, kad Jums aktuali klaidų dokumentuose tikrinimo/taisymo sistema. Šia apklausa norime išsiaiškinti kokia turėtų būti, kokiomis funkcijomis turėtų pasižymėti ši sistema, kad maksimaliai atspindėtų Jūsų lūkesčius. Anketa neilga, ją sudaro 9 klausimai. Prašome į Juos atsakyti. Sukūrus sistemą, atsakiusiųjų lauks malonus siurprizas.