Žūklės leidimų įsigijimo tvarka Lietuvoje

Gerbiami respondentai, esu ketvirto kurso Vilniaus Universiteto Kauno Humanitarinio Fakulteto, verslo informatikos studentas. Tyrimas atliekamas siekiant išsiaiškinti Lietuvos žvejų nuomonę apie dabartinę žūklės leidimų įsigijimo tvarką bei apie leidimų išdavimo elektroninės paslaugų sistemos sukūrimo reikalingumą.
Pateikite savo nuomonę, kodėl dabartinė žūklės leidimų įsigijimo tvarka Jums yra nepriimtina.
Todel kad reikia begioti is zvejybos parduotuves i banka ir moketi , o gavus kvita vel eiti i zvejybos parduotuve , manau tas yra debiliskumo virsune
Dideli apribojimai povandeninei žuklei. Nera galimybes įsigyti internetu.
Vertėtų pasimokyti iš kaimynų latvių. Nusiperki leidimą metams ir žvejok kur nori...
Neaiški, neinformatyvi, nepatogi, daug laiko sugaištama,
Leidimus turetu buti galima isigyti internetu ar sms zinute .dabartine tvarka reikalauja papildomo laiko.
zuklei leidimu per daug kad susigaudyti ka pirkti tuoj mokesim uz kiekviena pagauta auksle
Pernelyg sudėtinga, reikia skirti laiko nuvažiuoti į tam tikrą vietą, kur leidimai yra parduodami.
manau kad ju nereikia
Sutinku kad galima pavargti viena karta metuose del leidimo, bet noretusi kad tai butu supaprastinta. Tada galetu ir kaina ne tokia juokinga buti.
nepriimtina nes tiksliai nezinau kur isigyti bilieta as perku bilietus is privaciu nuvaziuoji prie ezero zvejoji tiesiog prieina ir parduoda ta bilieta vienkartini metini nesvarbu o pvz upese valdiskose prieina tik gamtosauga su baudos kvitu nusipirkciau ta valdiska tik nezinau kur..
per daug painiavos, nepatogu nusipirkti, nera informacijos, sistemos nera, padaryta sistema tik baudas susirinkti. turi buti internete ir visai lietuvai arba konkreciam rajonui bent jau, o ne atkarpoms. isnuomotiems turi buti kiekvienam atskirai nusipirkti arba apimantis viso rajono isnuomotus ir pan.
labai nepatogu kiekvienam rajone ieskot kur nusipirkt
problemiskas ysigijimas
Geriausia butu leidimus pirkt internetu, sugalvojai kur zvejot pasirinkai sumokejai pinigus atsispausdinai ir viskas, o dabar gryna nesamone
nes nachui nera informacijos kur man ja nusipirkt
4. Apie leidimų įsigijimą išnuomotiems telkiniams net liūdna kalbėti - jei rasi, kas nuomininkas, tikrai netiks darbo laikas (pvz. 2 kartus per savaitę darbo laiku pora valandų kur nors Jurbarke). Jei žvejot važiuoju savaitgalį, ir dar anksti ryte...
3. Laikas - kam reikia sugaišti keletą valandų? Juk net Danijai leidimą galiu įsigyti net neišeidamas iš namų Lietuvoje...
2. Norint įsigyt 11 Lt kainuojantį leidimą, gaišti laiką bankuose, susimoki už grynųjų pinigų įnešimą, pavedimą, paskui sumoki platinimo mokestį parduotuvėje - leidimo kaina padvigubėja, o nauda 'lieka' tarpininkams.
1. Valstybines reikšmės telkiniuose (neišnuomotuose) galiojantis leidimas tekainuoja 11 Lt - nelogiška, turint galvoje kiek žuvies galima pagal taisykles išsemti 9ir aišku kas moka tas išsemia), pvz 5 kg per diena, o kiek per metus? 11 lt - juk 1 kg saldytos zuvies kaina...
Neaisku ar tvekinys isnuomotas ar ne. Manau geriau jau butu didesne respublikinio leidimo kaina, bet jis galiotu visuose vandens telkiniuose.
Mažai informacijos; bala vienam gale, o leidimus platina kitam LT gale; info, kur įsigyti leidimą, gali sužinot tik prie pačios balos lentelėj, jei išvis tokia būna iškabinta (ypač aktualu "MŽD" telkiniams)...
Leidimus žūklei reiktų išduoti/parduoti TIK išlaikius MŽT teorinį egzaminą!!!
Antra vertus kokie čia gali būti didžiųjų upių ir ežerų padalijmai būreliams, tai visų mūsų turtas, tegul tas bilietas kainuoja tris kartus brangiau, o aplinkos ministerija skiria iš tų pinigų lėšų tiems būreliams jeigu jie yrodys kad jie savo rajone padeda palaikyti žvejybos taisylkių laikymasi, kovoja su ypač yžuliais brakonieriais.Bet nemedžioje asitiktinai užkydusį meškiariotoją, kaip didžiausią tautos priešą. Ką daro berods Šakių ga darbuotojai siausdami viso jų rajono Nemuno ruože. Jiems kaip ir pasieniečiams svetimos akys nereikalingos.
Kokia čia tvarka čia NETVARKA. lEIDIMUS TURI IŠDUOTI VIENA INSTANCIJA. IR JOKIE KITOKIE NEGALI BŪTI PLATINAMI. Juk iš tiesų prie mūsų sistemos betvarkės, tie pinigai surinkti už leidimų išdavimą nusėda įvairių draugijų privat fonduose. taip kaip buvo su ledimais žemupyje 5 lt leidimas ir 5 lt ekologija, už vieną šioks toks popiergalys,o už kitus 5lt x,,, kai kas gerai pavarė sau į kišenes..
Jei reikia nuvažiuoti į žvejybą savaitgaliui toliau nuo namų, susiduri su problema kur įsigyti konkrečiam vandens telkiniui reikalingą vienkartinį leidimą. Reiktų supaprastinti jų įsigijimo tvarką, apmokant internetu, SMS, ar artimiausiose degalinėse.
reikalauja daug laiko įsigyti, keblu isigyti savaitgaliai ir nedarbo laiku, nėra jokios info kur tie leidimai galioja/negalioja
gali buti ir atskiri leidimai(telkiniu grupei ar atskiriems telkiniams)platinami per interneta ar kuro kolonelese(kaina 10-100).
visiems telkiniams(isskyrus privacius ir zuvivaisos)vienas leidimas(kaina 100-500),
Liettuvoje kur bevaziuosi kekvienas rajonas ima mokesti, vidurkis po 25lt.reiskias kol pervaziuoji lietuva sumoki simtus litu.Reikia padaryti viena leidima zvejoti visoje Lietuvos respublikoje. kad neturetum problemu ypac savaitgaliais kur ramia pazvejot nes savaitgaliais kaip ne keista mzd skyriai nedirba.Arba padaryt kas su viena meskere zvejot galima be leidimo.
Viskas per daug sudetinga, be to visiskai neaisku kokie leidimai ir kur galioja, gali turet, kad ir penkis leidimus bet vistiek gali but, kad nei vienas netinkamas toi vietoi. Dar GA ne velnio nedirba ir neaisku kur keliauja pinigai uz leidimus.
labai daug jau tu leidimu, padarytu bendra viena ir butu viskas ok
kiekvienai balai ar jos atkarpai atskiri leidimai.Geriau būtų kokie 100Lt ir visoje lietuvoje galima žvejoti
turetu buti pvz kaip Latvijoj vienas bilietas visoj respublikoj ir galetu buti platinami prekybos centruose,nes musu zveju armija ne tokia jau maza
Taigi jei esi dirbantis ir ne iš to pačio rajono tai leidimo nusipirkti neturi galimybės.
Jeigu vandens telkinys išnuomotas MŽD tai leidima gali nusipirkti tik darbo dienomis ir valandomis.
Jeigu vandens telkinys išnuomotas privatininkui, reikia ieškoti kam išnuomotas tada skambinti, važiuoti ,pirkti leidimą.Vasara nenusipirksi 3 valanda ryto.
--
-
nezinau kur isigyt
internetu
Nepatogu pirkti leidimus. T.b. kaip Latvijoje - atvažiavai į degalinę bet kuriuo paros metu ir nusipirkai leidimą. O po to ramiai ilsiesi.
kiekvienam telkiniui reikia vis kito lapelio, o kad ji gaut vaziuot dazniausiai toli
Norint isigyti zleidima kituose rajonuose, turi vaziuot i zveju draugija to rajono ir nusipirkti leidima. uztrunki daug laiko.
paltinama nevisose parduotuvese, turi trenktis i kita miesto gala. Kiti rad reikalauja kazkur banke susimoket
Sudetinga isigyti leidimus leidziancius svejoti kituose rajonuose.
Vykstant į tam tikrus telkinisu , atskirai reikia važiuoti pirkti leidimus.
Daug laiko reik sugaišt,nėra vieningos sistemos,kiekvienai balai leidimo reik,kurį dar neaišku,kur įsigyt.
Nėra informacijos