Žmonių laiko praleidimas prie kompiuterio

Laba diena,

Esu Vilniaus Technologijų ir Dizaino Kolegijos, informacinių sistemų inžinerijos studijų, antro kurso studentas.
Atlieku tyrimą "Žmonių laiko praleidimas prie kompiuterio", kviečiu anonimiškai atsakyti į pateiktus klausimus apačioje.

Apklausos tikslas: Sužinoti rospondentų nuomonę, kiek laiko yra praleidžiama prie kompiuterio.

1. Jūsų amžius:

2. Jūsų lytis:

3. Ar turite kompiterį?

4. Kokį kompiuterį naudojate?

5. Kas daro daugiausiai itakos renkantis kompiuterio tipą?

6. Kiek laiko naudojates kompiuteriu per dieną?

7. Ar naudojate kompiuterį kaip televizoriuas pakaitalą?

8. Kaip manote ar turite priklausomybę kompiuteriui?

9. Kaip manote ar kompiuteris kenkia regėjimui?

10. Ar jus darbe naudojate kompiuterį ?

11. Kam daugiausia skiriate laiko kompiuteriu?

12. Kaip manote ar ateityje žmonės praleis prie kompiuterio ilgiau?

Sukurk savo anketąAtsakyti į šią anketą