Žmonių įtaka atmosferai ir klimatui. Plastiko banga

Galite pasidalinti savo platesne nuomone apie plastiko taršos problemą ir jos sprendimo būdus.

  1. Jei bent didžioji dalis žmonių rūšiuotų plastiką, tai leistų bent kažkiek išspręsti šią problemą.Tačiau tam reikalinga daug didesnių struktūrinių pokyčių mūsų sistemoje.
  2. Yra daug pakaitalų, kuriuos galime naudoti, bet lyginant su plastiku, jie ne tokie patogūs, todėl žmogui sunku atsisakyti patogumo, prie kurio jis pripratęs. Manau, kad didžiausia problema yra besaikis vartojimas, kai mums visko reikės mažiau, ir plastiko bus mažiau.
  3. Šiame vartotojiška ne pasaulyje turėtų būti grįžtama prie perdirbamų, mažiau taršių pakavimo būdų, mažinamas vartojimas.
  4. Tai didžiulė problema dėl kurios kenčia gyvoji gamta, atmosfera, teršiamas vanduo, žūsta gyvūnai. Tai paliečia ir žmogaus sveikatą.Kas gali padėti? Žmonių sąmoningumas, galvojant ne tik apie save, bet ir apie ateities kartas. Plastiko naudojimo prekyboje mažinimas, keičiant į daugkartinio naudojimo pakavimo priemones,.
  5. Mažinti plastikinių gaminių kiekį arba gaminti daugkartinio naudojimo plastikinius gaminius.
  6. Daugiau kalbėti, šviesti visuomenę ir pradėti nuo savęs, rūšiuoti, atsakingai vartoti, kai nereikia nevartoti.
  7. Reikėtų įrengti miestuose daugiau rūšiavimui skirtų šiukšlinių ir konteinerių. Pvz: senamiesčiuose prie paprastų šiukšlinių pastatyti plastikui skirtas ir t.t.
  8. Šios problemos apskritai nėra.
  9. Jei kiekvienas pradės nuo savęs- reikalai tikrai pagerės.
  10. Perdirbti, naudoti kelis kartus.