Žalios rodyklės panaikinimas

Sveiki, norėčiau atlikti tyrimą del papildomos žalios rodyklės panaikinimo sankryžose.

Rezultatai yra prieinami tik autoriui

Lytis?

Jūsų amžius?

Jūs esate?

Ar vairuojate automobilį ? (jei pasirinkote ne, galite neatsakinėti į likusius anketos klausimus)

Ar esate patenkinti situacija, kad daugumoje sankryžų nuimtos papildomos žalios rodyklės ?

Jūsų nuomone, ar papildoma žalia rodyklė pagreitina vairuotojų nusigavimą į jų reikiamą vietą?

Kaip vertinate valstybės sprendimą nuimti papildomas žalias rodykles ?

Jūsų nuomone, ar papildomų žalių rodyklių nuėmimas padės sumažinti avarijas pėsčiųjų perėjose ?

Kaip manote, ar papildomų žalių rodyklių nuėmimas yra Valstybės bandymas pasisavinti pinigus?

Ar pats būdamas pėstysis jaučiates saugiau žinodami, kad rodyklės panaikintos?