Ko trūksta vaikų švenčių erdvėms?
- -
- .
- Nežinau
- Daug kur mano akimis truksta saugumo, pvz daug laiptu (be ribu) , zaidimo erdve per du aukstus ir bei labai nesaugi virviu (trosu) laipnyne (paseles Mikis). Noretusi tokio mikso, kad ir paaugusiems (7-9 metu vaikams butu ka veikti ir maziesiems 2-4 metu vaikuciams irgi butu saugu), tokiu kambariu labai mazai.
- Būna per daug pašaliniu
- Mano nuomone yra daug zaidimu kambariu, bet jie neissiskiria. Man truksta estetikos
- .
- Įvairumo.
- Daugiau laipynių
- Nepastebejau