Kokiu tikslu naudotumėtės žaidimų ir švenčių erdve?
- pramogoms ir šventėms
- Vaikų šventėms, susitikimams su draugais
- Ir pažaisti ir šventėm
- Praleisti laika su vaikučiu kai prastas oras uz lango :)
- Gimtadieniai
- Ne vasaros metu, vaikams papramogauti :)
- Vaikų pramogoms
- Šventėms, kad vaikams būtų daugiau veiklos nei namuose :)
- Vaikų užimtumui
- Gimtadienio šventėms,