XYZ kartų bendradarbiavimas

Šia anketa siekiama išsiaiškinti neformalų Jūsų požiūrį į tarpusavio santykius su jaunesniais ar vyresnio amžiaus kolegomis, darbuotojais, bendradarbiais, vadovais, pavaldiniais ir t.t., ir pan. Anketai užpildyti užtruksite vos kelias minutes.

Apklausos anketa yra anoniminė, tad kuo atviriau atsakysite į vos kelis klausimus, tuo daugiau naudos duos Jūsų atsakymas.

Visi duomenys bus naudojami TIK apibendrintai straipsniui apie skirtingų kartų elgesį.

Tad kolektyvo vardu sakau "ačiū Jums" ir labai laukiame Jūsų istorijų ir pasidalinimų :)

XYZ kartų bendradarbiavimas
Rezultatai yra prieinami tik autoriui

Ar lengva dirbti su jaunesnio/vyresnio amžiaus kolegomis? Jei nėra lengva, kokios dažniausiai kyla problemos?

Kas geriau vadovauja - jaunesnio ar vyresnio amžiaus vadovas? Pasidalink plačiau savo nuomone, kodėl taip manai?

Koks Tavo idealiausias vadovas? Arba jei pats vadovautum organizacijai, koks vadovas siektum būti?

Kokiomis priemonėmis daržniausiai bendrauji su draugais/kolegomis (Skype, Facebook, Linkedin, kitos socialinės platformos)?

Pasidalink kokio nors pokalbio ar susirašinėjimo ištrauka, kad iliustruotumei, kaip bendrauja Tavo karta.

Kas dabartiniame gyvenime Tau svarbiausia? T.y. kas yra Tau vertybė ir kas nėra?

Kas dabartiniame gyvenimo etape labiausiai Tave erzina, "užknisa", nepatinka?

O kas patinka? Kas yra tie osom dalykai, dėl kurių verta gyventi?

Kaip įsivaizduoji savo darbo dieną?

Kiek Tau metų?

Ar šiuo metu dirbi?

Šiuo metu esu/dirbu

Tavo lytis