WOLT ir BOLT maisto pavežėjų vaidmuo Covid 19 Pandemijos metu užsidarius kavinėms ir restoranams

Esu Magistrantūros studijų studentas, atliekų tyrimą kaip pasikeitė tiekimo grandinė WOLT bei WOLT maisto pavežėjų Covid - 19 pandemijos metu, bei kokios tendencijos išliko atsidarius vėl restoranams ir kavinėms.

1. Ar teko girdėti apie maisto pavežėjų platformas WOLT ar BOLT?

2. Kuriose soc. tinkluose teko daugiausiai pamatyti reklamos apie maisto pavežėjus?

3. Kaip dažnai nauduojotės WOLT bei BOLT maisto pavežėjais iki COVID 19 Pandemijos?

4.Ar užsidarius kavinėms ir restoranams 2020 metais Covid Pandemijos metu užsakinėjot maistą per WOLT arb BOLT progamas iš savo pamėgtu restoranų?

5.Jeigu teko nudotis maisto pavežėjų paslaugoms ar buvot patenkintas(a) jų paslaugomis?

6.Ar pagal jūsų nuomonė maisto pavežėjai tinkamai laikėsi visų saugumo higienos keliamų reikalavimų pristatymo metu?

7.Ar atsidarius restoranams po karantino laiktorapio vis dar nauduojates maisto pavežėjų paslaugoms?

8.Ar sutinkate su teiginiu, kad užsakymas maisto į namus yra gera alternatyva gamintis patiems maistą namuose?

9.Koks yra jūsų amžius?

10. Iš kokio miesto esate?

Sukurk savo anketąAtsakyti į šią anketą