Vyresnio amžiaus žmonių (50 m. ir daugiau) fizinio aktyvumo motyvacija

Gerbiamas (-a) tyrimo dalyvi (-e),
Atlieku tyrimą “Vyresnio amžiaus žmonių (50 m. ir daugiau) fizinio aktyvumo motyvacija”.
Maloniai prašau Jūsų skirti keletą minučių ir atsakyti į užduodamus klausimus, kurių atsakymai bus
anonimiškai panaudojami rašant kursinį darbą. Iš anksto dėkoju už skirtą laiką ir pagalbą renkant
duomenis.

Rezultatai yra prieinami tik autoriui

Jūsų lytis

Jūsų amžius?

Šeimyninė padėtis

Išsilavinimas

Socialinė padėtis

Kokia yra Jūsų sveikata?

Žemiau pateikta eilė priežasčių, kodėl žmonės užsiima fizine veikla, sportu bei mankšta. Atsakykite į kiekvieną klausimą, kaip jūs sutinkate su pateiktais teiginiais, ir apibraukite labiausiai atitinkantį atsakymo variantą 5 balų skalėje ties kiekvienu teiginiu.

1 Tikrai ne23 Nei taip, nei ne45 Tikrai taip
Aš nematau priežasties, kodėl turėčiau mankštintis.
Aš nematau reikalo, kodėl turėčiau vargintis dėl mankštos.
Aš nematau prasmės mankštintis.
Manau, kad mankštintis yra laiko švaistymas.
Mankštinuosi, nes kiti žmonės man sako, jog turėčiau.
Aš dalyvauju mankštoje, nes mano draugai / šeima / partneris sako, kad turėčiau.
Mankštinuosi, nes kiti žmonės būtų nepatenkinti manimi, jei to nedaryčiau.
Nes jaučiu spaudimą iš savo draugų / šeimos narių mankštintis
Aš jaučiuosi kaltas, kai nesimankštinu.
Man gėda, kai praleidžiu mankštą.
Nes jaučiuosi nevykėlis(ė), kai kurį laiką nesimankštinu.
Nes aš vertinu mankštos naudą.
Nes man svarbu reguliariai mankštintis.
Nes aš manau, kad svarbu stengtis reguliariai mankštintis.
Mankštinuosi, nes tai smagu.
Nes aš mėgstu mankštas (mėgaujuosi)
Manau, kad mankšta yra maloni veikla.
Dalyvavimas mankštoje man teikia malonumą ir pasitenkinimą.