VŠĮ "Medžio namai" steigimas Šiaulių mieste

Gerbiami Šiaulių miesto gyventojai ir svečiai,

Mums labai rūpi Jūsų nuomonė, todėl prieš įgyvendindami savo socialinio verslo įdėją, norėtume išgirsti Jūsų nuomonę.

 

VŠĮ "Medžio namai"  tai namai, kuriuose, asmenys grįžę iš įkalinimo įstaigų gamins vaikiškus baldelius ir žaislus iš medienos. O savaitgaliais bus kviečiamos šeimos su vaikais šauniai praleisti laiką, sustiprinti tėvų ir vaikų santykius, kartu leidžiant laiką, susipažinti su medžio istorija, bei išmokti pasigaminti žaislus sau iš medienos. Visi užsiėmimai vyktų su profesionalių socialinių darbuotojų priežiūra.

 

Dėkojame už Jūsų sugaištą laiką ir išreikštą nuomonę.

Rezultatai yra viešai prieinami

Ar Jūs eitumėte ir ar vestumetės į "Medžio namų" užsiėminus savo vaikus?