Vitaminų ir papildų vartojimas

Sveiki,

Ši apklausa yra skirta sužinoti kaip Lietuvos gyventojai nusprendžia kada, kokius ir kiek vitaminų bei papildų reikia vartoti. Su kokiais iššūkiais ir nepatogumais susiduriama vartojant vitaminus ir papildus. Kas padėtų ugdyti sąmoningą vitaminų ir papildų vartojimą Lietuvoje.

Rezultatai yra viešai prieinami

Jūsų amžius?

Jūsų lytis?

Ar vartojate vitaminus ir papildus? Jei pasirinkote atsakymą "Ne, niekada", pereikite prie paskutinio anketos klausimo.

kaip nusprendžiate kokius vitaminus ir papildus jums reikia vartoti?

Ar žinote jog vitaminų ir papildų įsisavinimui daro įtaką tam tikrų produktų ir mikroelementų vartojimo derinimas?

Kokius vitaminus ir/ar papildus vartojate šiuo metu?

Su kokiais sunkumais/ nepatogumais susiduriate renkantis vitaminus ir papildus?

Kas jums svarbiausia renkantis vitaminus ir papildus?

Su kokiais nepatogumais susiduriate vartojant vitaminus ir papildus?

Kaip nusprendžiate kada nustoti vartoti vitaminus ir papildus?

Ar jums svarbu žinoti kaip pasikeitė mineralų ir mikroelementų balansas jūsų kraujyje, suvartojus vitaminų kursą?

Jei jums trūksta tam tikrų mikroelementų ir mineralų ar derinate papildų vartojimą su mityba?

Ar atliekate kraujo tyrimus?

Ar kraujo tyrimų rezultatų išvados jums būna suprantamos?

Kiek kartų per metus atliekate mikroelementų ir mineralų kiekio kraujyje tyrimą?

Kokį kraujo mėginių pridavimą jūs rinktumėtės?

Ar perkate/ pirktumėte vitaminus ir papildus internetu?

Ar pageidautumėte gauti priminimus, kada ir kokius vitaminus bei papildus vartoti?

Ar pageidautumėte, kad jums būtų sudarytas asmeninis mitybos ir papildų vartojimo planas, atsižvelgiant į kraujo tyrimo rezultatus?

Jei būtų tokia galimybė, kiek sutiktumėte mokėti už plano sudarymą, vitaminų ir papildų pristatymą, kas mėnesį?

Kiek vidutiniškai per mėnesį išleidžiate vitaminams ir papildams dabar?

Jei būtų tokia galimybė, kiek sutiktumėte mokėti už kraujo tyrimo rezultatų pagrindu mitybos, vitaminų ir papildų vartojimo plano sudarymą, bei jų pristatymą, kas mėnesį?

Kodėl nevartojate vitaminų ir papildų?