Vitaminų ir papildų vartojimas

Kodėl nevartojate vitaminų ir papildų?

  1. -
  2. vartoju
  3. -
  4. Nes ju nereikia vartoti kai ju ir taip pakanka, o daugelis (90%) parduodamu vitaminu ir papildu yra feikas arba placebo
  5. Vartoju sezoniškai