Pradžia
Viešos
Prisijungti
Registruotis
↩ Rezultatai
Vitaminų ir papildų vartojimas
Kodėl nevartojate vitaminų ir papildų?
-
prieš daugiau nei 3m.
vartoju
prieš daugiau nei 3m.
-
prieš daugiau nei 3m.
Nes ju nereikia vartoti kai ju ir taip pakanka, o daugelis (90%) parduodamu vitaminu ir papildu yra feikas arba placebo
prieš daugiau nei 3m.
Vartoju sezoniškai
prieš daugiau nei 3m.
«
1
2