Vitaminų ir papildų vartojimas

Su kokiais nepatogumais susiduriate vartojant vitaminus ir papildus?

  1. Neturiu nepatogumų
  2. Nepatogu juos gerti darbo metu, nes pvz. Skysti žuvies taukai turi būti laikomi šaldytuve, o gerti reikia 30 min. Iki maisto. Dažnai pamirštu išgert.
  3. Prisiminti juos išgerti ir per didelės piliulės
  4. Prisiminti juos išgerti
  5. Vartojant geležį vakarais sunku užmigti, taip pat reikia labai priderinti prie maisto.
  6. Tuo pačiu laiku vartoti
  7. Jokiais
  8. Skonis
  9. Alergija kai kuriems.
  10. Didelės piliulės