Visuomenės žinių apie GMO įvertinimas

Jeigu vengiate GMO savo mityboje, parašykite kodėl

  1. Todėl, kad tai gali pakenkti mano sveikatai.
  2. Ne dėl to, kad laabi jų bijau, o dėl to tiesiog kad galima pasirinkti alternatyvą.
  3. nes nėra žinoma kaip gmo gali paveikti žmogaus sveikatą
  4. kuo maziau sio brudo butu pasaulyje,nuo jo tik dideja rizikos susirgti veziu,atsiranda iv.alergijos,dideja vaiku hiperaktyvumas,atsparumas antibiotikams ir pan.
  5. Manau, kad GMP gali turėti neigiamą poveikį žmogaus sveikatai;
  6. Nes nėra visiškai ištirta ar jie nedaro žalos mūsų organizmui
  7. Kenkia organizmui, sukelia baisias ligas, mažina gyvenimo trukmę.
  8. Gali pakenkti sveikatai
  9. Nes nepakanka informacijos, koks GMM poveikis žmogui
  10. nemanau, kad tai saugu