Todėl kad nebebus ką parodyti ateinančioms kartoms, kiekvienas pastatas atspindi tam tikrą epochą, stilistiką
Todėl, kad tai mūsų istorija ir įdomu sužinoti, kas juose gyveno,kada jie pastatyti, kokia jų istorija. i
Gražūs dalykai turi būti išsaugoti!!!
Tai galimybė prikelti ir atskleisti tai, ką turime geriausio
Nes tai yra įspūdinga istorijos dalis.
Tai yra gražu
Gražu, didinga
Nes kas liks, jei nesaugosim
Manau jau vien dėl to, kad tai svarbus istorinis paveldas, įdomūs ir saviti architektūros sprendimai ir t.t.
Ateities kartoms