Visuomenės požiūris į kultūros paveldą internete: Apytalaukio dvaro atvejis

Kodėl?

  1. Todėl kad nebebus ką parodyti ateinančioms kartoms, kiekvienas pastatas atspindi tam tikrą epochą, stilistiką
  2. Todėl, kad tai mūsų istorija ir įdomu sužinoti, kas juose gyveno,kada jie pastatyti, kokia jų istorija. i
  3. Gražūs dalykai turi būti išsaugoti!!!
  4. Tai galimybė prikelti ir atskleisti tai, ką turime geriausio
  5. Nes tai yra įspūdinga istorijos dalis.
  6. Tai yra gražu
  7. Gražu, didinga
  8. Nes kas liks, jei nesaugosim
  9. Manau jau vien dėl to, kad tai svarbus istorinis paveldas, įdomūs ir saviti architektūros sprendimai ir t.t.
  10. Ateities kartoms