Kad liktų ateinančioms kartoms
Nes Lietuvoje nedaug tokių kultūrinių dvarų
Butu traukos objektas. Issaugotume tikrai grazu dvara
Jei pastatas turi praeitį, tai turi turėti ir ateitį.
Kad žmonės žinotų, nepamiršti kultūros paveldo, savo istorijos.
Praeitis mus daro turtingesniais.
Visada malonu ir gera,kai vieni ar kiti dvarai atgaivinami,atviri lankytojams.
Ateities kartoms
Turime saugoti ir naudotis tuo kas buvo sukurta.
Yra gražioje vietoje,šalia teka upė Nevėžis.